Niedziela: 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:00, 19:00

Dni powszednie: 6:30, 7:30, 18:30

Sakrament Pokuty sprawowany jest codziennie na początku każdej Mszy świętej.

Poniedziałek: nieczynna

Wtorek: 16:00 - 18:00

Środa: 16:00 - 18:00

Czwartek: 16:00 - 18:00

Piątek: nieczynna

Sobota: 10:00 - 11:00

Kancelaria w sprawach przedślubnych: środa 19:00 - 20:00

Adres:
al. Jana Pawła II 48
80-457 Gdańsk
tel. (58) 556-43-71

e-mail: opatrznosc@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
PKO BP I/O Gdańsk 24 1020 1811 0000 0702 0014 8692

Intencje mszalne

Niedziela
29 października 2017
06:30
  1. + Andrzej Hoeft (greg. 29)
07:30
  1. + Jan Mrozek
09:00
  1. Dziękczynno - błagalna w 18 urodziny Urszuli z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w podejmowaniu życiowych decyzji
10:30
  1. + mąż Józef
12:00
  1. + Józef w 2 rocz. śm.
13:00
  1. + Józef w 4 rocz. śm.
19:00
  1. ++ Jan w 20 rocz. śm. i Agnieszka Rusińscy, ++ z rodziny Buczek i Rusińskich
Poniedziałek
30 października 2017
06:30
  1. + O wieczną radość w niebie dla Marianny w 6 rocz. śm., Aleksander, ++ rodziców z obojga stron
07:30
  1. + Andrzej Hoeft (greg. 30)
  2. ++ Rodzice Maria i Benedykt Tomaszewskich
18:30
  1. Dziękczynno - błagalna z okazji 18 urodzin Łukasza z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu
  2. + Krzysztof w 22 rocz. śm.
Wtorek
31 października 2017
06:30
  1. ++ Rodzice: Lucyna i Stanisław, ++ bracia: Marian i Tomasz, + Elżbieta
07:30
  1. + Zofia Pawlukiewicz
  2. + Stanisław Szydłowski
18:30
  1. ++ Zofia Sirocka, Rodzice z obojga stron, bracia Jan i Paweł, siostry Małgorzata, Agnieszka i wszystkich krewnych
  2. ++ Ryszard Ogrodowczyk w 11 r. ś., z rodziny, Wincenty, Halina, Mieczysław
Środa
1 listopada 2017
Uroczystość Wszystkich Świętych
06:30
  1. + Krystyna Kuczmera
  2. ++ Katarzyna i Kazimierz
07:30
  1. ++ Katarzyna i Kazimierz
09:00
  1. + Łucjan Szulc i ++ z rodziny
10:30
  1. ++ Wypominani w dniu dzisiejszym
12:00
  1. ++ Kazimierz, Leszek, Adolf, Helena, Józef (on), Józefa (ona), Zenon, Jacek, Emilia, Rozalia i ++ z rodziny
15:00
  1. Msza św. na cmentarzu "Zaspa"
18:30
  1. + + z rodziny Cybula i Fabiańczyk
Czwartek
2 listopada 2017
WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
06:30
  1. + Antoni Tatarewicz
07:30
  1. ++ z rodzin: Leyk i Klasa oraz Jola, Maria, Jan i Matylda
  2. ++ Rodzice Stanisława i Stanisław, + brat Zbigniew JANAS, ++ z rodzin: Maruszewskich i Sobieszków
09:00
  1. MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
17:00
  1. MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30
  1. ++ Wypominani w dniu dzisiejszym
Piątek
3 listopada 2017
06:30
  1. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi
07:30
  1. ++ Rodziców i rodzeństwo: Wojciech, Anna, Stefania, Stanisław (on), Krystyna
17:00
  1. Dziękczynna od Tomasza za otrzymane łaski
18:30
  1. ++ Rodzice: Józef w 20 rocz. śm. i Helena w 1 rocz. śm. Krasowscy
  2. ++ Wypominani w dniu dzisiejszym
  3. O uwielbienie i wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
Sobota
4 listopada 2017
06:30
  1. + Marian Przepiórkowski
07:30
  1. O uwielbienie i wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
  2. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Siostry Estery z okazji imienin
  3. + Izabela Bartnicka
18:30
  1. ++ Wypominani w dniu dzisiejszym
  2. ++ August w 15 rocz. śm., Helena i Julian

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
152 1.152792930603